Kdo chce být SB -zde-

Leden 2011

POZASTAVENÍ BLOGU!

31. ledna 2011 v 13:36 | Katka a Marťa
Ahojte naše milé sb, vzhledem k tomu, že zatím ani jedna nemáme čas přidávat články (jak jsme si určitě všimli) a taky nám tak trošku dochází inspirace, rozhodli jsme se tak na týden-dva možná i víc, nevíme, pozastavit blog. Občas se budem snažit obíhat, ale nezlobte se, když nebudem , Až se znovu vrátíme, všem sb dáme vědět, nebojte se. Mějte se tu krásne, snad co nejdřív...

Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka

Holly v PLL

26. ledna 2011 v 15:22 | Katka a Marťa |  AKTUALITY
Ahoj všichni,
tady Vám přinášíme fotky Holly (Piper) z její nové role Elly Montgomery v Pretty Little Liars. Na fotce je s Chadam Lowem, který hraje jejího manžela. Ovšem v seriálu si zatím prochízejí "manželskou krizí", protože Holly zjistí, že ji podvedl.

Mějte se čarodějně,
Marťa a Katka


Blog!

16. ledna 2011 v 18:25 | Katka a Marťa
Ahojte, je nám to moc líto, ale tento týden tu ani jedna nebudeme , možná jeden článek přidáme, ale spíš ne. Marťa: jede na lyžák na celý týden, Katka: taky nebude moc doma a musí dohonit školu na pololetí. Takže teď v týdnu nebudem přidávat , je nám to líto, hned v neděli určitě začnem zas přidávat a obíhat. Mějte se tu hezky a už se na Vás těšíme , za týden nashle.

Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka

zmrazování

15. ledna 2011 v 19:22 | Katka a Marťa
Tuto schopnost vlastní Piper Haliwellová, dostala ji v díle 01x01. Touto schopností dokáže Piper koholiv, cokoliv a kdykoliv zmrazit a pak ho i rozmrazit. Po tom, co člověk opět procitne, vůbec o nějakém zmrazení neví. Používá to na démony, ohnivé koule nebo ostré předměty, které proti ní démoni používají. Tato schopnot ale neplatí na duchy, čarodějky a démony nejvyšších tříd.

Tady je pár animací:
zmrazování


Animace!

14. ledna 2011 v 19:18 | Katka a Marťa
Ahojte, dneska Vám tu dáváme pár animací, které se nám moc líbí :), snad se budou líbit i vám :)

1
2

ocenění za vánoční anketu

12. ledna 2011 v 20:59 | Katka a Marťa
Od sb Zdenči jsme dostaly ocenění , moc se nám líbí děkujem


Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka


diplom

čarodějky

10. ledna 2011 v 18:09 | Katka a Marťa


5. bleskovka

7. ledna 2011 v 16:15 | Katka a Marťa
Tak a je tu 5. bleskovka :), ale se změnou - není to o osobě ale o sérii a to o druhé :).

2 serie
1) Jak se jmenoval chlapeček, kterého Phoebe našla na policejní stanici u Darila (2x11)?

2) Co vytrhla zlá čarodějnice turistovi v díle 2x06?

3) Kdo je opak Amora?

4) Kdo čarodějky zradil v díle 2x17 a proč?

5) V kterém díle čarodějky ohrožovala hrozba z minulosti a v čem spočívala?Tot vše, kdyžtak mužete okomentovat, jesik se vám to zdá těžké, nebo lehké, at víme :)

Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka

7. série

3. ledna 2011 v 16:18 | Katka a Marťa |  čarodějky online ke shlédnutí
Tak, na žádost jedné z návštěvnice blogu (Ivi), jsme se rozhodly Vám sem dát další 7. sérii čarodějek ke shlédnutí :), snad Vám to k něčemu bude...

Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

1. ledna 2011 v 15:15 | Katka a Marťa
Ahojte :), moc se omlouváme, ale nejak jsme se špatně domluvily a zapoměly Vám tu napsat, že na silvestra nejsme ani jedna doma - takže nemáme internet. Samozřejmě, že všechno to, co jsme před tím psali platí. Ještě ted nejsme ani jedna doma a budeme zas přidávat na 100% v pondělí...moc se za to omlouváme, ale já tedka jen rychle zašla na internet, ale dlouho tu být nemužu...takže Šťastný nový rok 2011 :)!! A příště Vám dáme určitě dřív vedet, když budem bez internetu :)

Mejte se čarodějně,
Marťa a Katka