Kdo chce být SB -zde-

Duben 2009

Paige a její moc

27. dubna 2009 v 20:57 | Katka |  Paige
Paige svou moc poprvé použila,aby se zachránila před autohavárií.Její moc,kterou má po svém biologickém otci světlonoši je transport nebo-li přenášení.Stačí jen,když myslí na určité místo, a pomocí modrých jiskřiček se tam přenese.Její další moc je velice předešlá te první.Dokáže hýbat věcmi jako Prue,ale světlonoš,kterého má v sobě,to dělá trochu jinak.Vysloví název předmětu nebo osoby a prostě jí k sobě dostane.V osmé sérii Paige dostává také moc léčit,díky tomu se z ní stává prakticky světlonoš ještě s polovinou čarodějky.A proto získává také první svěřence..:-)Animace, aneb jak funguje moc Paige.:-)


Paige se v seriálu Charmed/Čarodějky objevuje až ve čtvrté sérii,po smrti Prue.Paige Prue nikdy osobně nepoznala.Není vlastní sestra Phoebe a Piper,protže její otec je světlonoš matky Samm.Vychovali jí e¨nevlastní rodiče.Je to nejmladší sestra.Nejprve nevěří sestrám,že je čarodějka,ale když objeví svou moc,pochopí to a nastěhuje se do domu Halliwellů.Přítel,se kterým vydrželá déle,se jmenuje Richard,je to čaroděj.Ale rozejde se s ním.Paige pracovala jako sociální pracovnice v South Bate City,ale dala výpověď a rozhodla se věnovat magii na full-time(na plný úvazek).V osmé sérii se zblíží s policistou Hennrym,za kterého se pozdějí vdá.Budou mít tří děti,dvě holčičky-dvojčata, a chlapečka.V této sérii se také stane ředitelkou mateřské školky...

Paige

24. dubna 2009 v 19:11 | Katka |  FOTKY


Rozvrhy

24. dubna 2009 v 19:07 | Katka
Tak tu mám pro vás nějaké ty rozvrhy...některé jsem udělala sama jiné jsem uložila z jiných web stránek! Doufám, že se vám budou líbit! :-)Společné fotky

23. dubna 2009 v 21:48 | Katka |  FOTKY
Čarodějky

Čarodějky


ČarodějkyČarodějky


Čarodějky4 série

23. dubna 2009 v 21:09 | Marťa |  ÚVODNÍ FOTKY

3x3

23. dubna 2009 v 20:38 | Marťa

Piper-fotky

23. dubna 2009 v 17:38 | Katka |  FOTKY
abc.jpg
Charmed_501.jpgpersonajes1.jpg
pic049.jpg

Wallpapers

23. dubna 2009 v 17:22 | Katka |  FOTKY
Charmed (čarodějky) online ke shlédnutí

23. dubna 2009 v 17:07 | Marťa
Čaute...tu sem vám sehnala pár int adres na stránky kde jsou charmed online a ZDARMA. Já osobě když nestihnu (kvuli *** škole) se dívám na tu první. Na jako jedné z mála tam je i 8 SÉRIE ONLINE KE SHLEDNUTÍ !!! Vyberte si která se vám bude nejvíc líbit (a hlasujte) ... vaše Marťa

http://www.filmax.cz/serialy/arodejky/
http://iserialy.sk/
http://filmex.info/serial/carodejky/

já myslím že to stačí...obvzlášť když v té první jdou úplně všechny díli (i s osmou sérii)
Snad vám to pomohlo (a hlasujte) Marťa


Prue

23. dubna 2009 v 16:37 | Katka |  FOTKY
Fotky Prue:

3x05-prue.jpg


3x09-prue6.jpg


Prue


Prue.

Dabing

23. dubna 2009 v 16:29 | Katka |  DABING
Ahoj, tak se mi podařilo zjistit kdo koho dabuje. Vím,že originál je originál...:-) Ale dubléři našeho oblíbeného seriálu také nepodali špatný výkon!!!


Prue Halliwell - Barbora Munzanová (1.série), René Slováčková (2-3 série)
Piper Halliwell Wyatt - Tereza Chudobová (1-3 série), Jitka Moučková (od 4.série)
Phoebe Halliwell Turner - Kateřina Lojdová (1-4 série), Tereza Chudobová (od 5 série)
Paige Mathews Halliwell - Hana Ševčíková (od 4.série)
Billie Jenkins - doplním až to zjistím
Leo Wyatt - Marek Libert (od 1.série)
Cole Turner - Ladislav Cigánek (od 3.série)
Chris Perry Halliwell - Filip Jančík.
Darryl Moris - Jiří Švarc (od 1.série)
Andy Trudeau - Otakar Brousek

3 série

23. dubna 2009 v 13:18 | Marťa |  ÚVODNÍ FOTKY1 a 2 série

23. dubna 2009 v 8:02 | Marťa |  ÚVODNÍ FOTKY


1 a 2 díl:1 série-ostatní díly:1.část kouzel

22. dubna 2009 v 20:25 | Katka |  KNIHA STÍNŮ
Zatím jsem sehnala jen tyto:

1x01 - Something Wicca This Way Comes
(1x01 - Všechno zlé pro něco dobré)

Kouzlo na vyvolání síly tří
Poslyš řeč čarodějek
Tajemství, co skrývá noc
Poznej jména nejstarších bohů
Slova těch nejsilnějších kouzel
Svědkem je mi tato chvíle
Obracím se k staré síle
Dej velkou moc nám sestrám třem
Chceme mít moc
Dej nám sílu

Kouzlo na poražení Jeremyho 1
Láska se rozplyne a zmizí z mého života a mého srdce
Nech mě být Jeremy a už se nikdy nevracej

Kouzlo na poražení Jeremyho 2
Tři spolu stojí síly si spojí
Tři spolu stojí síly si spojí
Tři spolu stojí síly si spojí1x02 - I've Got You Under My Skin
(1x02 - Až na kůži)

Kouzlo na poražení Javny
Na nás pohleď oko zlé,
zkáza tvá se přiblížila.
Skloň se před silou trojí jedinou.
Zmizte oči zlé a prokleté.1x03 - Thank You For Not Morphing
(1x03 - Návrat)

Kouzlo na poražení Morfovačů
Když v kruhu jenž je tvým domovem
Klid je pryč, zlo všude jen
Tak znič vše živé, pomoz zas
Nás tří sester vyslyš hlas1x05 - Dream Sorceror
(1x05 - Čaroděj snů)

Kouzlo na přivolání lásky
Volám tě, volám tě
Já královnou jsem teď tvou
Tys můj bohatýr
Mé přání ať se vyplní1x08 - The Truth Is Out There...And It Hurts
(1x08 - Pohled z budoucnosti)

Kouzlo pravdy
Ti kdož chtějí jen v pravdě žít,
musí svá tajemství odhalit.
Nechť tak činí den a noc
pak ať pamět stratí moc.
Kdokoliv teď v domě jseš
už neuslyšíš žádnou lež.1x09 - The Witch Is Back
(1x09 - Návrat čarodějky)

Kouzlo k přivolání Melindy Warrenové
Melindo Vorenová!
Krvi naší krve
pra-pra-pra-pra-pra-pra-prababičko
voláme Tě

Kouzlo k uvěznění Matthewa
Buď mimo žití
buď mimo čas
Nechť žal a bolest teď
pouze znáš

Kouzlo k odvolání Melindy
Melindo Vorenová
krvi naší krve
jsi volná.1x10 - Wicca Envy
(1x10 - Závist)

Kouzlo na vrácení své moci
Odkud přišla vracíme svou moc,
jak odeznějí slova zmizí naše moc.


3x4

22. dubna 2009 v 19:18 | Marťa

Halloween sester Halliwellových


Díl je rozdělen na dvě části které se na začítku rozděli a ke konci zase spojí,první část je ze součastnosti a druhý z budoucnosti kam se setry dostanou.

Začátek ukazuje čarodějky převlečené v helloweenském převlečením,dohadujou se kdo má lepší kostým a každá prosazuje ten svuj...v tu samou dobu hledají jejich dům démoni které už jednou porazily (kradli dětem zrak a pak viděli aury hodných lidí které potom uškrtili). Cole za demonama přijde zrovna ve chvíli když venku kradou zrak jednomu chlapci a říká jim že na sestry namají nárok a že triáda už má svůj plán. Ti odporují a přesvedčují ho že tentokrát je dostanou a už se nenechají zničit. Cole se jim vysmeje a demonsky zmizí.
Démoni přijdou až k dveřím hellivelových domu kde jsou setry,Dilen a Leo. Najednou nekdo zazvoní, Phoebe jde otevřít a v patách má Piper, když otevře trochu se udiveně zasmeje a říká že je divné že vypadají uplně jak... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Najednou jí dojde o co tu jde a snaží se i s Piper utécz,ale pozdě démoni je začnou škrtit.Našetěstí (jako už mnohokrát ) spadne lampa a tím upoutá pozornost Lea který začne utíkat na pomoc a přitom volá na Pru... Pru je v obýváku takze se dostane k setrám brzo a démony odhodí...sestry se zvednou a Piper démony zmrazí. Najednou Leo řekne že s nima potřebuje o něčem hodně naléhavém mluvit...větu už ale nedokončí,najednou se otevře časové okno a vtáhne to čarodejky sebou a hned zmizí. Leo ještě chvíli volá na starší ať ještě počkají že nic nevědí...ti už ho ale neposlouchají.
Najednou se setry vynoří o několik generací spátky...(úplně na zrodu rodu Helliwelových...brzy pochopíte). Vypadnou z časového okna někde uprostřed staré vesničky u jakéhosi čarodejnického oltáře uprostřed louky. Chvíli se zmateně dívají kolem sebe...když v tom uslyší řev "Támhle sou!Chyťe je!!Chyťe ty čarodejky" začnou utíkat a schovají se pod keř. Chvili čekají...když v tom je objeví jeden z těch mužu. Všechny tři na něho koukají jak na sjevení a čekali až začne řvát že je má... z poza keř je slyšet hlasy "Tak co máte je nekdo"Víte kde sou!" po doznění těchto slov Piper natáhne ruky aby ho zmrazila ale Pru ji zastaví a na muže se zasněně dívá. Piper se na ni rozlobene dívá a čeká co řekne ten muž... "Nikdo tu není...tu je to čisté" Piper a Phoebe nemohou uvěřit slovům lovce zato Pru ano "Dávejte si pozor...všude vás hledají" pošeptá Pru do ucha a zmizí. "Jak si věděla že nás nevyzradí?" divila se Piper "Měl něco v očích...takového co se nedá popsat...věřila sem že nás nezradí" ...najednou všechny sestry někdo popadne a nasadí na hlavu pytel. Sestry si myslí že sou v koncích... když jim ale pytle sundají uvidí sestry ženy s příjemným úsměvem. "Co se to děje?Kdo ste?" zeptá se jedna ze sester, jedna žena jim vysvětlí, že byli povolány jako jemocnější čarodějky aby pomohli přivést na svět dítě jehož matku vězní zlá čarodějka,protože ví že se narodí zázračné dítě s čarocnou mocí. Chvíli se na sebe nevěřícně dívají a pak si nechají vše přesně vysvětlit. Převlečou se do oblečení té doby a vydají se na cestu...když příjdou k okraji vesnice Pru nedá na rady ženy a vydá se vpřed nedbaje na talismany (chránící před čarodejkymi) ty ji odhodí a lidé ve vesnici si všimnou přítomnost čarodejek a začnou po nich střílet...Pru je chce odhodit ale nejde to,ani Piper se nedaří je zmrazit. Začnou tedy utíkat a místo nich zasáhne kulka ženu (chůvu). Pomohou ji do domu a tam jí ránu vyléčí.
Mezitím v přítomnosti se Leo dohaduje z Dilenem jestli má zústat. Nakonec se domluví že tedy zůstane, najednou se démoni rozmrazí a začnou je pronásledovat na půdu. Dilen po nich začne střílet a tím je drochu zdrží. Leo hledá něco v knize stínů a najde lektvar který musí připravit. Démoni se také hádají jesik tam mají vtrhnout nebo ne...a když se trochu přiblíží začnou přes klíčovou dirku D. škrtit. Leo k nemu hned běží ,v tom vniknou dovitř demoni a začnou ho taky škrtit Leo se ale přenese a objeví se u dilena kterého pak s sebou vezme do kuchyně...D. nemuže uvěřit co je zač,Leo řekne že na tom nezáleží a ukáže mu papír s popisem lektvaru aby ho mohli uvařit.
V minulosti už přišli na plán jak se dostat přes talismany...žena která má porodit zázračné díte leží v posteli s bříchem a prosí čarodějku ať ji pustí.Ta ale odmítá a jen se jí smějě...najednou do místnosti příjde muž (Cole...dostal se do minulosti aby zabránil zrození dobrých čarodějěk proti kterým stojí triáda) a vysvetluje že už není na výběr a že její dítě bude samo zlo.
Sestry mezitím znova přišli k okraji vesnice a každá si vzala jeden ze znaků čistoty a dobra které jím pomohou přejít přes talismany.Vyšlo to,přešli a ted míří k domu kde je uvězněna matka. Phoebe se ale zastavý u vakladače osudu...ten jí nabýdne že jí prozradí počáteční písmeno její veliké lásky, objevý se tam i Cole (kterého ale Phoebe nepozná). Výjde jí písmeno C a phobe řekne nahlas jeho jméno "Cole?" to Cola odmekčí...tohle netušil,začne mýt obrovské výčitky svědomí ale i přesto musí vyhovet Triádě. Nanštěstí sebou skubne tak že phoebe vypadne kouzelnické náčiní, tím všichni poznají že je čarodějka a když na ní sestry začnou žalostně volat věechny tři spoutají a pověsí na oprátku...chvíli tam pošlapují na koni (muž Pru a Cole) nakonec jim podseknou nohy a pověsí je.
V přítomnosti zatím Leo tvoří lektvar na zničení démonů, chvíli si povídá s _ a nakonec ho uvaří.
Budoucno zatím sestrám přeje, přijede k nim ten muž líbící se Pru a oprátky přeřízne a řekne "Prominte že mi tak trvalo ale nesmím být nápadný , tankhle trik znám dlouho oprátka přes ramena" čarodejky se z kaščlaním svalí na zem...podekují a muž odjede. Vezmou si náčiní a jdou zase pomoct matce...talismany přejdou bez povšimnutí ale mají další problém dum kde je vězněna je chráněn zlou mocí aby nemohla ven a nikdo dovnitř...Phoebe si vzpomene na to co jí říkala žena (chůva) o koštěti. Začala koštětěm mést smer na východ a vymetala zlo z domu,pak hladce prošli do domu a pomohli ji odejít. I když už se svírala v bolestech museli dojít až k oltáři. Naneštěstí ji začali pronásledovat lidi z vesnice tak udělala Phoebe (na radu chuvy) ochraný kruh. To ale nepomohlo před kulkama tak si Phoebe nasedla na koště a vzletla...lidé se vylekali a rozprchli se... Cole i zlá čarodejnice se na to dívali z povzdálí a jelikož už tam Cole nemel co delat odešel zpátky časovým oknem. Piper pomohla porodit dítě a pak všichni společně odešli do domu k chůvě. Tam zjistily že se ta malá zázračná holčička se jmenuje Melinda (zakladatelka roku Helliwellu) rozloučili se a zmizeli zpátky do přítomnosti. Tam se vytvořilo časové okno a démoni čekali až se sestry vrátí. Toho využil Leo a lektvarem zničil jednoho z démonů totéž chtěl udělat i s druhým démonem ale už to nestihl a on ho začal šrtit...naštěstí se zrovna vrátili sestry a Pru hodila lektvar ze země (stejne jako už předtím v první serii) na druhého démona a Lea zachránila.
Pak jako vždy ke konci se spolu sestry baví o tom co se stalo atd...


Charmed v TV

21. dubna 2009 v 21:53 | Katka |  AKTUALITY
Pro ty, kteří se teprve začínají dívat na Charmed a nevědí kdy a kde? Tak tu mam pro vás následující informaci: Čarodějky dávají každý den od Po-Pá od 14:05 na TV PRIMA!

Další informace z televizního programu:
Seriál USA (1999). Na první pohled jsou tři sestry Halliwellovy zcela obyčejné dívky. Ve skutečnosti to ale jsou čarodějky, které svá kouzla používají v boji se zlem. Hrají: S. Dohertyová, H. M. Combsová, A. Milanoová a další (42 min)

Phoebe

21. dubna 2009 v 19:41 | Marťa |  Phoebe
Phoebe je nejmladší sestra se tří sester, po úmrtí Pru a nalezení Page je povíšena na pozici prostřední sestry. Pheobe měla na začátku jen schopnost vidění do budoucnocti...pozdějí její schopnost narosetla do vidění do minulosti (může tak vidět co se stalo a pochopit proč se nakdo chová tak jak se chová nebo třeba vidět kde zapadla nějaká věc kterou nemuže najít). Phoebe si ale pořád přála nějakou aktivní chopnost, v jednom díle si vymenila moc s Pru ale ke konci dílu ji ji vrátila zpátky...v dalším díle si pak dokonce vyzkoušela díky Dzinovy (prostřednictvím přání)
schopnost kterou později doopravdy získala (dědičně) ,ale stejně jako předtím ji na konci vrátila spátky. V díle 3x1 se konečně dostavila tak očekávaná síla...phoebe byla předurčena další schonost létaní (levitace)...později dokonce jako jediná ze sester objevila ještě další sílu empatie díky kteremu může lépe poznat jak se lidé kolem ní cítí...
Rodiče: Patricia Halliwell a Victor Bennett
Schpnosti: vidění- díky této schopnosti může Phoebe vidět věci z budoucnosti (než se stanou) ale i s minulosti...během vidění upadne Phoebe do menšího transu a po ubehnutí vidění je jeste chvíli otřesená (s toho co viděla)                                                                                                                               létaní (levitace):tato chopnost umožně Phoebe vzlétnout a třeba tak zachránMit někoho ve vzduchu...sice to není ideální schopnost jak zastavit démona ale i tak je to velmi účinná obrana když na ni někdo útočí...a s Phoebiným bojovným uměním může tvořit velmi bolestivou zbraň                 empatie: poznat city lidí...tohle umožněje Phoebe schopnost empatie ,někdy jí je hodně na škodu jindy jí příjde docela vhod

Prue

21. dubna 2009 v 19:40 | Marťa |  Prue
Pru je nejstarší sestrou čarodějěk, její život byl odjakživa těžký, protože jak říkala Piper v úplně prvotním díle "Neměla vlastní dětství,neboť musela pomáhat s naší výchovou". Pru měla ze svých sester nejvíc vzpomínek na mámu a taky na její smrt. Byla u toho, když se její máma utopila a od té doby se bojí chodit do hluboké vody. Tento strach překoná na pátek třináctého, kdy jí démon bude chtít zničit pomocí strachu (bude se ji snažit utopit), svuj strach přemůže, ale jen díky své mámě, která se jí zjeví a pomůže na hladinu. Pru vystřídala mnoho partnerů a jeden byl její opravdová láska (Andy) toho, ale zabije démon a přesto, že se s toho Pru nemůže hodně vzpamatovat nakonec se s toho dostane a začně zase užívat svoji sílu. Bohužel se ale pak už nikdy pořádně nezamilovala, nakonec se nikdy nevdala a nikdy neměla děti. Její život se skončí v posledním díle třetí série, kdy ji zabije démon Sharks a její sestry už ji nemohli nějak pomoci (ani Leo neboť nemůže léčit mrvé).

Rodiče: Patricia Halliwell a Victor Bennett
Schopnosti:
telekineze- hýbání věcí pouhou myšlenkou...to je telekineze.Nejdříve mohla Pru hýbat věcmi jen očima, musela přimouřit oči a chvíli se souctředit na nějakou věc která se potom pohnula...bylo to ale pomalé a náročné a tak jedou Pru zjistila že může hýbat všecmi i rukama (což je obratnější,pohodlnější a líp se ta věc koordinuje)                                                                           astrální projekce- Pru ovládá schopnost díky které se může její astrální dvojče (pravá pru upadá do transu a její mysl je u astrální Pru (ale už bez schopnosti telekineze)

Piper

19. dubna 2009 v 19:11 | Marťa |  Piper
Piper je prostřední sestra Halliwellek, po úmrtí Prue a nalezení Page (3 seriie 22 díl-4 serie 1 díl) zůztává Piper nejstarší a nejrozumejší (aspon by to tak mělo být) sestrou Halliwellových. Piper vystřídala mnoho mužů např. Jeremy,Mark,Dan ale její vztah nikdy nevdřel díky kouzlům a podobnýv věcem (jeden byl zaklínač,druhý už mrtví a třetí neunesl že je Piper čarodějka)...později se ale do jednoho muže zamilovala najvíc ze všech a to byla pravá láska se vším šudy...byl to Leo.Leo byl živý, už dávno věděl o tom že je Piper čarodejky ale nebyl to zaklínač nýbrž světlonoš (ochránce čarodjek).To jim ale lásku zkomplikovalo...rada starších nechtěla Leovi a Piper dovolit chodit spolu...a když chtěli radu přelstít tajnou svatbou tak to vše radě
vyzradil Cole (zlý čarodejk se kterým později chodila Phoebe) a Lea si uprostřed obřadu zavolali k sobě a zakázali mu se s Piper stýkat...když ale pak Piper pochopila že málem kvuli tomu že se trápila že nemuže vidět lea zamřela malá holčička a řekla sestrám že pokud má být jejích láska na ůkor neviných obětí je ochotna tuto objet (že neuvidí Lea) podstoupit. Když tato slova vysloví rada pochopí že by vážně nejpíš neměla velké a životní lásce brátit obzvášt když u Piper pochopila že ta láska nemuže být na ůkor nevinných objetí a vrátila ji Lea zpátky. Ti pak měli další svatbu (už nepřekazenou) a pár měsíců na to se jim narodil malý syn Waiet...ikdyž všichni počítali s tím že to bude holka Melinda (kterou Piper viděla při přechodu do budoucnosti) jmébo vymysleli celkem rychle a podle mě se k nemu hodí.Pak přišel ale převrat a Leo s Piper se pohádali...chvíli se nemohli ani vystát ale když je jednou oba poslal démon do jiné dimeze (jen sami dva) popovídali si a sali se zase dohromady. Nikdo nevěděl kdo je tajemný Kris, který se tam objevil sčista jasna. A pak se ukázalo že je to mladší Waetův bratr který přišel z budoucnosti aby je varoval...v budoucnu se totiž Waieta zmocnilo zlo a jelikož je to velmi mocný čaroděj mohl by v rukách zla zničit svět. Nakonec se zjistí že je Piper zase těhotná a tím budoucím dítětem je Kris.


Rodiče: Patricia Halliwell a Victor Bennett
Schopnosti: zmrazování: věcí,živých bytostí a později všeho kolem sebe (až na hodné čarodějky a další vyjímky)
     molekulární urychlování: díky této schopnosti může Piper urychlit molekuli kdekoli kolem sebe (tedy i v lidech) a tím může dojít k výbuchu nebo explozi dotyčného člověka (démona...)